Napsali o nás

2016

Lounský Press 3. 8. 2016

 www.ohremedia.cz/clanky/fotbalovy-memorial-na-rocove-vyloupily-zlonice/

 

Pokud máte zájem o stažení jednotlivých článků o Memoriálu, tak jej naleznete ve fotogalerii.                                                                                                    

 

2015

zatecky.denik.cz/fotbal_region/fotbal_turnaj_rocov_20150720.htmll

 

Týdeník Lounský Press 29. 7. 2015

2014

zatecky.denik.cz/fotbal_region/rocov_fotbal_memorial_2014_0728.html

Deník Lučan memoriál 2014.pdf (1267675)

 

2009

ROČOV POSUNUL LAŤKU VÝŠE

Memoriál Josefa Hlaváčka, který se hrál v sobotu v Ročově už ve svém 24.ročníku, překračuje svojí organizací a společenskou úrovní turnaje, při vší úctě ke všem ostaním pořadatelům, které se v regionu pravidelně konají.

Deník Lučan 29.7.2009

  HLAVÁČKŮV MEMORIÁL V ROČOVĚ VYHRÁLI FOTBALISTÉ RUSTIKÁLU

 Velkolepě pojatý tradiční fotbalový turnaj, který se hrál v sobotu na hřišti v Ročově za účasti šesti mužstev, měl na pořadu již 24.ročník Memoriálu Josefa Hlaváčka. Pořadatelé jako obvykle měli připravený bohatý program nejen pro zúčastněné týmy, ale především pro početné návštěvníky.

Deník Lučan 27.7.2009

 2008

MEMORIÁL J.HLAVÁČKA ŘIDILI PRVOLIGOVÍ ROZHODČÍ

 Skvělé počasí si objednali ročovští fotbalisté na uplynulou sobotu. Za velkého zájmu veřejnosti se tu uskutečnilo třiadvacáté pokračování fotbalového Memoriálu Josefa Hlaváčka. Zápasy, které se hrály ve dvou skupinách, řídili bývalí ligoví a mezinárodní rozhodčí – Valeš, Draštík, Amler, Ulrych, doplnění domácím Ladislavem Lapkou. Také večerní akce se mimořádně vydařila díky ohňostroji a barmanské show.

  Lounský Press 30.7.2008

 

  DOBŘE NALADĚNÉ PÍŠŤALKY

 Jediné vítězství nad domácím Ročovem stačilo fotbalistům Olympie Hroznětín, aby se dostali do finále 23.ročníku Memoriálu Josefa Hlaváčka – fotbalového turnaje Poštovní spořitelny, který v sobotu uspořádal fotbalový klub ZD Podlesí Ročov. Navzdory bouřce, která odpoledne zahnala diváky pod střechy, se lidé bavili a to nejen fotbalem. „Rád sem jezdím doslova relaxovat, protože tady umějí udělat trunaj prima lidi, se kterými se rád vidím,“ prozradil na sebe bývalý šéf ligových rozhodčích Zdeněk Valeš z Loun.

  Deník Lučan 30.7.2008

2007

HROZNĚTÍN VYHRÁL NA PENALTY

 Každoročně pořádají na Ročově fotbalový turnaj Poštovní spořitelny – Memoriál Josefa Hlaváčka, který měl v sobotu na pořadu svůj 22.ročník. Také letos přijela k řízení zápasů garnitura bývalých ligových a mezinárodních rozhodčích v čele s lounským Zdeňkem Valešem, který přivedl Václava Krondla, Otakara Draštíka, Jiřího Ulrycha a Josefa Zvoniče, které doplnil domácí Ladislav Lapka.

„Celodenní program sledovalo asi 200 diváků. Večerní zábavu na hrací ploše pak navštívilo 380 lidí,“ řekl jeden z hlavních organizátorů Petr Hlaváček.

Deník Lučan 2.8.2007

  2006

 KAM SE RÁDI VRACEJÍ TAKÉ ROZHODČÍ

 Názorný příklad, jak vzorně uspořádat fotbalový turnaj, byl k vidění v sobotu na 21.ročníku Memoriálu Josefa Hlaváčka v Ročově.